Diesel 1 hafta boyunca Are You Alive? mailleriyle nerede olacağı belirtilmeyen bir parti davetiyle hepimizi merak içinde bıraktı. Parti günü Doğuş Power Center’daki buluşma noktasına vardığımda etrafta bir tanıdık yüz ararken üzerinde Diesel logolu 56 model kırmızı Chevrolet’in bana doğru geldiğini gördüm:) ve bilinmeyen parti mekanına doğru yola çıktık:)

diesel party_

Etkinlik mekanına vardığımızda ise bizleri bir sürpriz bekliyordu. Parti, oto sanayinin bir ara sokağında araba tamircilerinin arasındaydı:) Marka kimliğiyle örtüşen bu mekan seçimi ile Diesel bir tebriği hakediyor. Diesel logolu variller, yeni parfümü Fuel For Life Spirit kokusundan esinlenerek yapılan kokteyller ve organizasyon için getirilen mankenler etkinliğe renk kattı.

Fuel For Life Spirit

Diesel Fuel For Spirit yoğun, duygusal ve heyecan verici bir koku. Altın sarmallı kapağı ve altın harflerin işlendiği cep matarası biçimindeki şişesi parfümün maskülen şıklığına vurgu yapıyor. Turunçgil ve odunsu notalarıyla Fuel For Spirit, en usta parfüm sanatçılarının ellerinden çıkmış. Ambersi odunsu notaların yarattığı derin ve sert erkeksi baz notalar, sizi dumanın yoğun ve olgun dünyasına çekiyor. Ve siz daha fazlası olamaz diye düşünmeye başladığınız anda Fuel for Life Spirit sizi tam kalbinizden vuruyor: Mür ve ladinin karşı konulamaz, çarpıcı karışımı sizi hayata döndürüyor. Fuel for Life Spirit, hayatı dolu dolu yaşamak isteyen erkekler için son derece şehvetli ve sofistike bir parfüm! Babalar günü için eşinize ya da babanıza güzel bir seçim olabilir:)

Diesel Fuel For Life Spirit