Dün Astoria Residences’ta oldukça keyifli ve bir o kadar da bizi şaşırtan bir etkinliğe davetliydik. Şaşkınlığımızın sebebini yazımın devamında öğreneceksiniz. :)

555306_238598986244760_994705314_n

Nu Skin, 20 yılı aşkın süredir dünya çapında milyonlarca kişiye ulaşan, cilt bakım ürünleri sunan bir marka. Amerika’da kurulan Nu Skin dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri. ageLoc bilimi sayesinde cildin yaşlanmasına karşı devrim olarak nitelendirilebilecek ürünler geliştiren marka ile Türkiye’deki distribitörü Işıltı Dünyası sayesinde tanıştık. İyi ki de tanımışım çünkü şimdi sizlere harika şeylerden bahsedeceğim. 

Ayşe Geçalp, Hülya Arıkök ve Gülşen Barı markayı ve ürünleri ülkemize getirmek için büyük emekler sarfetmiş muhteşem bir ekip! O gün aramızda bulunan Ayşe ve Hülya hanımın enerjilerine hayran kalmamak elde değildi :) Misafirperverlikleri, ikramlar… Etkinliğe dair her şey harikaydı!

Kısa bir tanışma ve kaynaşma töreninden sonra sıra ürünleri test edip onaylamaya geldi. İlk önce makyajlı ciltlerimizi temizledikten sonra yüzümüzün yarısına (etkiyi daha net anlayabilmemiz için) bakım öncesi jeli sürdük. Galvanic Spa adı verilen cihaz ile belirlenen süre içerisinde yüzümüze dairesel şekillerde masaj yaptık. İkinci aşamada cildimize başka bir jel sürdük. Bu jel yüzünüzün rahatlayıp, daha aydınlık ve genç görünmesini sağlayan harika bir ürün. Daha sonra Galvanic Spa ile yüzümüze yeniden masaj yaptık. Üçüncü aşamada ritüel devam etti ancak bu sefer cihazı kırışıklıkların daha yoğun olduğu bölgelerde kullandık. Kesinlikle hiç bir acı ya da başka bir his uyandırmayan bu işlem yaklaşık 7-8 dakikamızı aldı.

Peki yaptığımız bu masajın etkisi neydi? Şöyle açıklayım: Yüzümüze sürdüğümüz jeller, cihazın yaydığı Galvanic akım ile birbirlerini itiyor ve derinin altına işleyerek bir nevi ütü etkisi yapıyor. Kolajen üreten hücrelere sinyaller gönderen bu bakımı aynı zamanda sahip olduğu diğer başlıklar ile saç, selülit ve vücut içinde yapabilmek mümkün.

Gelelim sonuca… Sonuç inanılmazdı! Gözle görülür bir etki yaratabileceği fikrine başlarda biraz mesafeli yaklaşmıştım. Ama sonuç apaçık ortadaydı. Kaz ayakları ve alında bulunan çizgilerin yarısı neredeyse kayboldu. Yarısı diyorum çünkü hatırlayacağınız üzere yüzümüzün diğer yarısını etkiyi daha iyi anlamak için boş bıraktık :) Cildimiz kısa bir süre içinde daha diri, daha pürüzsüz ve genç bir hal aldı. “Ben inanmam kendim deneyimlemek isterim” diyorsanız o da mümkün. Her Çarşamba saat 19:00-21:00 arası Astoria Residences’ta bulunan ofisine giderek ürünlerle tanışabilirsiniz.

Adres: Astoria Residences Kule A, Kat 13 Daire 1303 Esentepe İstanbul

Tel : 212. 215 2545

Fax: 212. 215 2547

bilgi@isiltidunyasi.com

Son derece keyifli geçen bu etkinliği düzenleyen İrem Özer’e ve Işıltı Dünyası’nın ışıl ışıl ekibine çok teşekkürler :)