Marks & Spencer yeni sezona Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazasında renkli bir organizasyonla merhaba dedi. Sezon trendlerinin mini bir defile ile anlatıldığı hem göze hem damağa hitap eden bu son derece keyifli organizasyonda neler oldu gelin hep beraber bakalım :)

Yenilenen konsepti ile Bağdat Caddesi’ndeki Marks & Spencer’da gerçekleşen etkinlik kelimenin tam anlamıyla bahar kokuyordu :) Rengarenk çiçeklerle dolu ortamda taptaze bahar havası eserken, Chef Christophe Bidault’nun özel ikram ve sunumları da gönüllerimizi fethetti.

ikram1

Böyle bir masadan gözünüzü ayırabilmeniz mümkün mü gerçekten? :)

M&S1

Bizler nefis sunumlarla dolu kahvaltımızı yaparken aynı zamanda küçük bir defile ile de yeni koleksiyonla tanıştık. Tıpkı dekorda olduğu gibi koleksiyonda yazın enerjisine yakışacak renklerle doluydu! Bu sezon Marks&Spencer’da canlı ve keskin renklerden oluşan parçalar, aynı zamanda beyaz ve siyahın mükemmel uyumu ile bayan giyiminde de kendini gösteriyor. 60’lardan esinlenerek hazırlanan kıyafetler, çizgili desenlerle karşımıza çıkıyor ve zarif silüetlerdeki parçalar ise özellikle dikkat çekiyor.

Marks & Spencer’ın yeni sezon bayan koleksiyonundaki modaya uygun fonksiyonel detaylar, şehirli tarzın oluşturduğu sofistike görünüm ve metalik detayların yarattığı şıklıkla bayanlar bu sezon da farklılıklarını gösterecek.

Bikini ve mayo defilesi ile iç çamaşırı tanıtımlarının da yapıldığı defilede birbirinden şık kombinler Marks & Spencer’ın farkını bir kez daha gözler önüne serdi. Plaj modasında bu sene sıkça göreceğimiz neon renkler, çiçek desenleri ile muhteşem bir görünüm kazanıyor; iç çamaşırlarında ise sadelik ve şıklık bir arada muhteşem bir uyum yakalıyor. Özellikle yaza özel olarak tasarlanmış korseler ile bu yaz daha zayıf gözükmek çok kolay olacak.

Özetle çiçeklerden ve renklerden vazgeçemiyorsanız Marks & Spencer’ın yeni sezon ürünlerine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız :)