Moda dünyasının stil ikonlarından Eda Taşpınar, yepyeni plaj koleksiyonu ile Collezione‘de!

Eda Taspinar  (2)

Mart ayında, kendi adını taşıyan iki güneş ürününü Collezione mağazalarında satışa sunan Eda Taşpınar bu kez de markanın yaz plaj koleksiyonuna imzasını atıyor. Bizlerde markanın Sheraton Maslak Hotel, Qubbe Restaurant’ta gerçekleşen basın lansmanında koleksiyonu daha yakından inceleme fırsatı bulduk. Basının ve davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği muhteşem davet, hala kış soğuklarını yaşadığımız şu günlerde deniz, kum güneş üçlemesinden yola çıkılarak hazırlanan plaj dekoruyla içimizi ısıttı doğrusu :) Görünümleri ve tatları ile baş döndüren kokteyllerden bahsetmiyorum bile :)

collezione1

collezione

Kokosh Girl olarak lansmanda gözlerimi alamadığım bir detay ise Bebek’teki Happily Ever After’ın sahibi Ayşe Kucuroğlu’nun bu muhteşem ayakkabıları oldu. Harika değiller mi sizce de? :)

aysekucuroglu

Palmiyeler ve güneşiyle ünlü Los Angeles’taki Sunset Bulvarı’nda ilham alınarak tasarlanan koleksiyonda canlı renkler kullanılmış. Tasarımların en belirgin özelliklerinden biri ise herkesin yaz aylarında rahatlıkla giyebileceği, aynı zamanda kendini şık ve çekici hissedebileceği kalıplara sahip olması. Mayo, bikini, mayokini, pareo, kaftan, terlik, gözlük, plaj çantası ve renkli takıların yer aldığı koleksiyon en az tasarımcısı kadar iddialı parçalardan oluşuyor.

Lafı fazla uzatmadan sizleri iddialı ve bir o kadar da muhteşem koleksiyon ile başbaşa bırakıyorum :)

“Güneş yağını gençlerle buluşturma noktasında; Collezione’yi ve beni takip eden genç kitlenin çok benzer olması nedeniyle ürünlerimi ilk kez Collezione tüketicilerinin beğenisine sunma kararı aldım.” diyen Eda Taşpınar’ın Collezione için hazırladığı bu özel koleksiyon tasarımları Nisan ayından itibaren Collezione, Collezione.com dışında sadece Trendyol.com ve Modagram.com alışveriş sitelerinde satışa sunulacak.