Cinecity, sinema bilgisine güvenenleri keyifli bir oyuna davet ediyor. 99 Filmi sobeleyenler Cinecity Sinemaları’ndan 1 yıl boyunca ücretsiz sinema filmi kazanıyor!

99filmesobe

Konforlu ortamıyla sinemaseverlerin vazgeçilmezlerinden olan Cinecity Sinemaları, “99 Filme Sobe” ile film bilgisine güvenenleri eğlenceli bir oyuna davet ediyor. Yapmanız gereken şey ise Cinecity Sinemaları’nın Facebook sayfasından sayfayı beğenip “99 Filme Sobe” linki ile oyunda saklanmış tüm filmleri sobelemek. 24 Nisan’dan itibaren başlayan uygulama, 5 hafta devam edecek ve oyunu ilk bitiren kişi bir yıl boyunca istediği tüm filmleri ücretsiz olarak izleme fırsatını yakalayacak! Üstelik her hafta ilk 5’e girenlere de 2 kişilik sinema bileti hediye edilecek.

Bağımlılık yapacak olan oyunda kimi zaman sonuca kolay bir şekilde ulaşırken, kimi zaman da oldukça zorlanacaksınız benden söylemesi :)

Cinecity’nin muhteşem salonlarında film izleme konforunu yaşamak ve 1 yıl boyunca ücretsiz sinema hakkı kazanmak için siz de hemen oyuna kayıt olun: http://www.99filmesobe.com/