L’Oréal Professionnel, podyumlarda hakimiyet kuran çiçek açan desenler ve canlı renklerden ilham alarak yarattığı yeni 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile kadınlar olarak hayalimizdeki saç stilini sunuyor.

loreal1

Koleksiyonda bulunan saç şekillendirmelerini Keira Knightley, Victoria Beckham ve Kate Moss gibi ünlünün kuaförlüğünü yapan Prada ve Balmain reklamlarından da tanıdığımız ünlü kuaför James Pecis gerçekleştirmiş. Ünlü kuaför, doğaya geri dönüşü yansıtmaya çalışırken saçın doğal yapısına en iyi özeni gösteren Inoa’yı tercih ettiğini de ayrıca vurguluyor. Kıyafetlerdeki canlı çiçek tonlarını, saçlarda Inoa’nın yeni soğuk kahve moka renkleri ve doğal görünümlü gölgelerle tamamlayan ünlü kuaför saçlarda doğal tutuculuk kazandırmak için yine L’Oréal Professionnel’den Süper Pudra’yı tercih ediyor.

loreal

Yeni natürel gölgelerin en güzel yanlarından biri de doğal kahve saçlara mükemmel uyması ve her kadının stiline uyacak şekilde uygulanabilmesi. Yaz gelmeden doğal gölgelere sahip olmak için L’Oréal Professionnel kuaförlerine uğramak şart oldu :)