Modanın dahisi Vivienne Westwood, yaratmak istediği güçlü kadını, 17 sezonu aşkın süredir Londra Moda Haftası’nın resmi saç sponsoru olan Toni&Guy saç bakım ve şekillendirme ürünleri ile podyuma taşıdı.

419909_586067348087403_2064682919_n
Renk paletinde her zaman ışıltılı tonları barındıran Vivienne Westwood, tasarladığı Red Label koleksiyonunu Toni&Guy Glamour serisi şekillendirme ürünleri ile gösterişli, her an gözleri üzerine çeken, özgüvenli ve güçlü birer kadına çevirdi.
Toni&Guy
Siz de Vivienne Westwood defilesinin ışıltısını Toni&Guy Glamour Serisi saç bakım ve şekillendirme ürünleri ile saçlarınıza yansıtabilirsiniz. Öncelikle şekillendiricilerin yüksek ısısından korumak ve daha yumuşak ve pürüzsüz bir sonuç almak için ıslak saçınızı Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Sprey ile hazırlayın. Toni&Guy Işıltı Verici Şekillendirici Köpük’ü saçınızın dibinden ucuna doğru uygulayarak şekillendirmeye başlayın. Daha sonra Toni&Guy Hacim Verici Köpük’ü saç diplerinize uygulayıp, hafif nemli kalana kadar kurutarak saçınıza hacim kazandırın.  Bu işlemden sonra sıra buklelerinizi oluşturmakta…  Saçınızı küçük tutamlara ayırıp maşayla şekil verin. Maşayla oluşturduğunuz bukleleri, yuvarlak fırça yardımıyla tarayarak natürel dalgalar oluşturun.  Toni&Guy Yüksek Tutuşlu Saç Sprey’iuygulayarak saçlarınızın göz alıcı görünümünü gün boyu koruyun.

Toni&Guy Glamour Serisi şekillendirme ürünleri ile tarzınız saçınıza yansısın!

Volume Plumping Mousse – Hacim Verici Köpük : 36 TL

Heat Protection Mist – Isıya Karşı Koruyucu Sprey: 34 TL

Spritz & Shine Liquid Mousse – Işıltı Verici Şekillendirici Köpük : 36 TL

Shampoo & Conditioners – Şampuan ve Saç Kremleri: 35 TL

Dry Shampoo – Kuru Şampuan: 40 TL

Sea Salt Texturising Spray – Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey: 34 TL

Serum Drops – Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum: 40 TL