13 Mart Çarşamba günü, Nişantaşı’ndaki V2K Designers’da kahvaltıya davetliydik. Hoş ve keyifli bir sohbet eşliğinde yeni sezon ürünleri ile tanışma fırsatı bulduğum etkinlik ile ilgili şunu söylemeliyim ki V2K Designers yeni sezona bomba gibi giriş yapıyor. Birbirinden harika gece elbiseleri, çiçek desenli yazlık pantolonlar, gömlekler, ceketler, aksesuarlar, kısacası V2K Designers yeni koleksiyonu ile sezonun öncülerinden biri olacak.

Sizler için ufak bir defile yaptığım ve gerçekten keyif aldığım etkinlikle ilgili bilgileri ve V2K Designers podyumumdan yansıyan kareleri vakit kaybetmeden paylaşmak isterim :)

İlk olarak favorilerimden biri ile başlayacağım: Neon pembe ceket sizce de “Al beni” diye bağırmıyor mu? Rengi, dokusu, duruşu herşeyi ile kusursuz olan bu cekete ba-yıl-dım! Sezonun yeni trendi çiçek desenli, yaz günleri için ideal püfür püfür bu pantolonu ise çıkarmak dahi istemedim açıkçası. Bu kombinle hangi mekanda olursanız olun dikkatleri üzerinize çekeceğinize emin olabilirsiniz.

v2k

Gelelim bir diğer  favorime… Gece elbisesi bulmak için bir çoğumuz gezmedik, dolaşmadık yer bırakmayız. Size küçük bir sır vereyim, V2K Designers’da arayıp da bulamayacağınız hiçbir şey yok! Hepsi birbirinden muhteşem elbiselerin içinden benim tercihim yanlarda dekoltesi bulunan bu siyah elbiseydi. Üzerinde pembe minik kalpleri olan kırmızı platformlarla uyumu sizce de şahane olmamış mı?

v2kgece

 

Nar çiçeği aşkına! Bahar artık resmen geldi. Koyu renkli pantolonları bir kenara bırakın ve renk cümbüşü sizi yaza hazırlasın… Bol kesim nar çiçeği rengi pantolon ve kolları çiçek desenli gömlek ile kendinizi 60’lı yıllarda gibi hissedeceksiniz.

v2kkokosh

 

%90 oranında ipek, %10 oranında da polyester olan bu harika gömlek, yaka ve kol detayları ile mağazaya girdiğiniz anda gözünüze çarpıyor. Rahatlığı, üzerinizde sanki hiç yokmuşçasına bıraktığı his, hepsi V2K Designers’a olan hayranlığımın nedenini ortaya koyuyor.

v2kgomlek

Sonuç olarak sizlerin de gördüğü gibi V2K bu işte gerçekten çok iyi. Yaz için gardrobunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız Nişantaşı ya da Akmerkez’de bulunan mağazalarından birine muhakkak uğrayın! Pişman olmayacaksınız.