Marks & Spencer, 2013 İlkbahar – Yaz sezonuna özel hazırladığı koleksiyonlarla stil sahibi bay ve bayanların favorileri arasına girmeye hazırlanıyor.

marksandspencer_98201850763622

Marks & Spencer, yeni sezona ait bayan giyim koleksiyonunda bu kez özel tasarım kumaşlar, hatları zayıf ve ince gösteren özel dikişler ve farklı desenler dikkat çekiyor. Canlı ve keskin renkleri ile kendinizi çiçek bahçesinde hissedeceğiniz koleksiyondaki kıyafetler 60’lardan esinlenerek hazırlanmış. Kalın çizgi detayları, baharı müjdeleyen grafik desenler, renkli danteller, kontrast baskılar ve dahası yeni sezon kadın koleksiyonunda sizi bekliyor.

T493281_T493282

Marks & Spencer kadını kadar erkeği de yaz sezonunda göz dolduracak!

Artık belirli renkler ve kalıplar içine sıkışıp kalmayan günümüz erkeği için Marks & Spencer, yaz koleksiyonu ile parlak ve canlı renk tonları ile cıvıl cıvıl bir koleksiyon hazırlamış. İçinizi kaynatacak renklerde gömlekler, tişörtler, hatta yeteri kadar cesursanız rengarenk pantolonlar bile bulabileceğiniz koleksiyon 70’lerin kalıpları ile karşımızda!

marksandspencer_982011996815422

İster klasik, ister spor bir kıyafetle kombinlensin erkeğe maskülen hava kazandıran en önemli ayrıntılardan biri olan erkek gömlekleri de Marks & Spencer 2013 İlkbahar – Yaz Erkek Koleksiyonu’nun vazgeçilmezlerinden. Gündelik giyimde, nötral ve eskitilmiş tarzda retro baskılar, görünüşe spor bir hava katıyor. İndigo koleksiyonda ise anahtar renk mavi olup, özel çift renk iplikle dokunmuş kumaşlarda sadeliğin ön plana çıktığı görülüyor.

Marks & Spencer kadını, 2013 İlkbahar-Yaz İç Giyim Koleksiyonu ile bu sezon da birbirinden zarif tasarımlarla iç dünyasını özgürce dışa yansıtacak. Kontrast renkler sizi doğal ve çekici kılarken, yoğun çizgiler ve spor görünüm tarzı ile de çok doğal ve kusursuz bir vücut hattına sahip olabileceksiniz.

T816230P_T816230A_1

Ünlü model Rosie Huntington-Whiteley’nin Marks & Spencer için özel olarak hazırladığı ‘Rosie for Autograph’ İç Giyim Koleksiyonu romantik ve seksi detaylarıyla bu sezon da bayanların gözdesi olacak. Koleksiyon, bu sezon birbirinden canlı renklere bürünmüş. Gül deseninin eşsiz pembe ve kırmızı tonları size giysilerin altında saklayamayacağınız bir şıklık katacak.