Dockers yepyeni koleksiyonu ile bomba gibi geliyor! Geçtiğimiz günlerde Levent’te bulunan Dockers Showroom’unda tanıtımının yapıldığı koleksiyon erkeklerin bir hayli ilgisini çekeceğe benziyor. Rengarenk gömlek ve tişörtleri, markayla özdeşleşmiş khikaları ve daha fazlası ile Dockers, bu sezon erkeklerin özgüvenlerini yerine getirmeye hazırlanıyor.

2013-03-05 17.09.57

Malumunuz moda artık yalnızca kadınların ilgi alanı olmaktan çıkıp, erkeklerin de çekim alanına girmeye çoktan başladı bile. Erkek modasının öncülerinden Dockers da durumun farkında olacak ki erkekler için her sezon kendilerini diğerlerinden farklı hissedecek koleksiyonlarla karşımıza çıkıyor. 2013 İlkbahar-Yaz serisinde bulunan Alpha Khakileri sunan marka, erkeklerin günlük hayatlarında şık ve rahat görünmelerini sağlıyor.

Yeni koleksiyon farklı tarzları kaynaştırarak, keyif ve rahatlıktan hiçbir zaman ödün vermeme anlayışına dayanıyor. Jean’in bitip khakinin başladığı nokta olan Dockers Alpha Khaki, bu sezon evrim geçirerek daha lüks bir yorumla erkeklerin olmazsa olmazı khaki pantolona yepyeni bir yorum getiriyor.

2013-03-05 17.09.24

Dockers’ın renk paleti, mimarinin keskin mavilerini, grilerini ve kahverengilerini; solgun kırmızılar, sarılar ve yeşiller ile bir araya getiriyor ve mevsimin ilerleyen dönemlerini parlak nane yeşili ve kuantum mavisi ile karşılamaya hazırlanıyor.

Dockers

Dockers’ın erkekler için bir de stil önerisi var: Bir Dockers SF Khaki ve zarif bir poplin Oxford Blue açık yaka gömlek ile zarif, çikolata kahverengisi bir örme ceket ve vücuda oturan iki düğmeli bir Blazer ceketi kombine ederek muhteşem görünebilirsiniz!