Cameron Diaz ve Anne Hathaway gibi bir çok ünlünün saçlarını teslim ettiği Wella Marka Elçisi Saç Stilisti Sascha Breuer’in 2013 İlkbahar/Yaz trendlerini sihirli dokunuşlarla gösterdiği Wella lansmanı, moda denince son dönemde akıllara gelen en popüler ikili Hakan Akkaya ve Özge Ulusoy’un katılımıyla 5 Şubat Salı günü, the House Hotel Nişantaşı’nda gerçekleşti. Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen ve oldukça keyifli olan basın buluşmasında saç ve saç bakımı ile ilgili bir çok şey öğrendik.

Sascha Breuer_Ozge Ulusoy_Hakan Akkaya

Sascha Breuer_Ozge Ulusoy

Wella ürünleriyle sadece üç adımda saçlarda istenilen etkiyi yaratmanın mümkün olduğunun anlatıldığı lansmanda kusursuz saçların sırları paylaşıldı:

İlk adım kendi modanızı yaratmak için teninize en uygun saç rengini bulmak.  Wella Koleston Köpük Boya kolay kullanımı ve benzersiz formülü ile  saçınızda kolayca ve eşit olarak dağılıyorç Yoğun renkleri sayesinde kalıcılığını artırırken damlama ya da bulaşma sorununu ortadan kaldırıyor.

İkinci adım ise bakımlı saçlara sahip olmak. Stilistlerden ilham alınarak tasarlanan Wella Pro Series şampuan, saç bakım kremi ve onarıcı bakım kürü ipeksi yumuşaklık ve parlaklık sunarak saçların kolay şekil almasını sağlıyor.

Üçüncü ve son adım ise şekillendirme. Wella Pro Series saç spreyi ve köpük sayesinde her an kuaförden çıkmışçasına güzel görünen saçlara sahip olmak çok kolay. 24 saate kadar saçlarda maksimum tutuş sağlayan saç şekillendiriciler saçların gün boyu parlak görünmesini sağlıyor.

Aynı zamanda ünlü Saç Stilisti Sacha Breuer’in 2013 İlkbahar/Yaz Trendlerini paylaştığı etkinlikte 3 stil öne çıkıyordu:

Füzyon Trendi:

Füzyon trendi heykel gibi duran, geriye yatırılmış, başın tepesinin tam gerisinde toplanmış ve kendi üzerine kıvrılmış atkuyruklarından oluşuyor. Bu saç stili çok iyi bir fön ile başlıyor. Bu fönü yaratmanın tek yolu ise saç kurutucusunu saçın tam üstünde tutmaktır. Bu şekilde aşağı doğru inerlen küçük ve kısa saçları da ittirir ve uçuşmalarını engellemiş olursunuz.

Fusion

Ateşli Feminen Trendi:

60’lara gönderme yaparak Brigitte Bardot stilini yansıtan bu trend için gereken yumuşak dokuyu sağlamak için etkili bir saç köpüğü kullanmanız şart.

FLAMING _FEMME

Mükemmel Denge Trendi:

Bu trend ise pürüzsüz, ince ve mükemmel görünen saç, mükemmel yerleştirilmiş küçük bir topuza takılan altı kanallı çok uzun bir örgüden oluşuyor.

Perfect_Poise_1

 

Unutmayın bu sezon şık ve güzel görünmenin altın kurallarından biri de bakımlı ve muhteşem görünümlü saçlar. Saçıyla konuşulmak isteyenler için Wella bu sezon da bir numaralı tercihler arasında!