Bu sevgililer gününde “Bir kadının en önemli aksesuarı saçıdır” mottosundan yola çıkarak Kokosh Girl takipçilerine Kerastase’ın sınırlı sayıda üretilen saç bakım iksirini hediye ediyoruz.

Kerastase2012ElixirUltimeJadeJagger BD

Gelmiş geçmiş en iyi saç bakım yağlarından biri olduğuna inandığım bu ürünü, Rolling Stones’un ünlü solisti Mick Jagger’ın tasarımcı kızı Jade Jagger  tasarlamış. “Kaçamak Öpücük” adını verdiği ve cazibeli dudak ikonlarıyla şişesini süslediği ‘Elixir Ultime by  Jade Jagger’ ‘ın Sevgililer Günü için harika bir hediye olacağını düşünüyorum.

Eliixir Ultime BOX BD

Saçlarınızda ağırlık hissi yaratmayan ve içeriğindeki kamelya kokusu ile her kadına kendisini özel hissettirecek Elixir Ultime’ı kazanmak için tek yapmanız gereken ise 14 Şubat 2013 günü saat 14:00’te KokoshGirl Twitter hesabından gönderilecek tweeti retweet etmek ve aşağıda bağlantıları bulunan KokoshGirl ve KerastaseTR hesaplarını takip etmek .

14:00-16:00 saatleri arasında bu tweeti Retweet eden her 50. kişi, özel üretim olan Kérastase Elixir Ultime’in sahibi olacak.İki küçük not:

*Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla, www.facebook.com/KerastaseTR adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

*Katılımcıların Twitter profilllerinin erişime açık olması gerekiyor.

Herkese şimdiden iyi şanslar. Sevgililer Gününüz kutlu olsun :)