Dünyaca ünlü İspanyol moda markası MANGO, çocuk, spor ve iç giyim ürünleri ile yine fark yaratacak!

Screen Shot 2013-02-21 at 1.29.39 PM

3-12 yaş grubu aralığındaki çocuklar için tasarlanmış yeni giyim markası MANGO Kids, çocuk dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Sonbahar/Kış 2013 sezonu için öngörülen yeni çocuk giyim koleksiyonu, temel ürünlerle birlikte, kadın koleksiyonundaki best-seller ürünlerin bazılarının kız çocukları için tasarlanan ürünlere adapte edilen parçaları içerecek.

MANGO Kids 1

Aynı zamanda MANGO Sport&Intimates isimli yeni bir spor ve iç giyim ürün serisini de piyasaya sürecek olan marka, spor ürünlerinde fitness, running ve yoga; iç giyim ürün serisinde ise basic iç giyim ve fantezi iç giyim ürünlerini piyasaya sürecek.

MANGO Sport&Intiamtes 2

Fitness ve running serisinde, giysilerin dokumalarında spandex ve lycra gibi daha teknik özellikler mevcutken, yoga giysileri daha ferah olacak ve dokumaları pamuk ve modal gibi daha doğal özelliklere sahip olacak. Basic iç giyim çizgisinde mikroelyaf, pamuk ve modal gibi rahat ve iyi görünüm sunan kumaşlara yer verilirken, fantezi iç giyim çizgisinde danteller, işlemeler ve satenlerle kadınsılığın vurgulanması hedefleniyor. Ayrıca, spor ve iç giyim markası dahilinde bir mayo koleksiyonu da bulunacak.

MANGO Sport&Intimates 1

Koleksiyon, Sonbahar/Kış 2013 sezonundan itibaren satışa sunulacak.

Heyecanla bekliyoruz!:)