14 Şubat Sevgililer Günü için Lancôme La Vie Est Belle Eau de Parfum 50 ml, Yves Saint Lauren ruj ve Giorgio Armani Eau de Nuit parfüm kazananları açıklıyorum.

Aşk dolu günlerde kullanmanız dileğiyle:)

Lancome

EMİNE ŞEN – Lancôme La Vie Est Belle Eau de Parfum 50 ml

Bu ürünü istiyorum çünkü ürün sloganı olan ” kişinin kendini mutluluğa götüren yolu bulmasında bir rehber” cümlesi İşte bu! dedirtti.Mutluluğu bulmak için mutlak kocaman bir tektaş yada kıpkırmızı bir çift stiletto olması gerekmiyor… Mutluluk bazen çocukluğumuzu anımsatan vanilyalı minik kurabiyelerin kokusuyla ziyaret eder bizi bazen Annenin terasta yeşerttiği bir saksı zambak kokusunu bir minik parfüm şişesinde bulursun… Mutlu olmak için küçük hatıraları anımsamak yeter derdi Annem.Hatıralarımı anımsadığım mutluluk yolunda bir rehber yarenliğinde ilerlemeyi çok isterim.

Rouge VolupteHANDE ÇİFTÇİ – Yves Saint Lauren ruj

Yves Saint Laurent ruj: Bu ürünü istiyorum çünkü her bir renk tonu ile beni bambaşka bir kadın yapan,dudaklarıma adete  tuala vurulan fırça darbelerinden çıkan bir sanat eseri etkisi yaratan, sevdiğimin erkeğe bana bir kez daha aşık olmasını sağlayan Yves Saint Laurent ruju çok çok istiyorum :)

EVRİM AYŞE ŞAHAN – Yves Saint Lauren ruj

Bu ürünü istiyorum çünkü dudakların rengi bir kadının karakterini belli eder. Yves Saint Laurent ile bu zevki deneyimi istiyorum!

Armani

 

LALE AKTİKAN – BİRAY YILDIRIM UZUN – SEVDA ALİŞAR
Giorgio Armani Eau de Nuit parfüm