Sevgililer Günü’ne özel sizler için birbirinden güzel 3 adet üründen oluşan muhteşem hediyelerim var Kokosh Girl takipçileri :) Bu muhteşem armağanlardan birini kazanmak için yapılması gereken şey ise çok basit: https://www.facebook.com/KokoshGirl/app_143271632501396 adresinden Facebook uygulamamıza giderek sayfamızı beğenmeniz ve “Bu ürünü istiyorum çünkü…”  cümlesini en yaratıcı şekilde devam ettirmeniz. Facebook üzerinden yapılacak olan yarışmamız saat 11:00’de başlayacaktır.

En yaratıcı cevabı veren 1.’ye Lancôme La Vie Est Belle Eau de Parfum 50 ml

Lancome

Olağanüstü bir koku olan La Vie Est Belle, Fransa’nın önde gelen 3 parfüm tasarımcısının eşsiz imzasıyla özel olarak Lancôme adına yaratıldı. Daha önce üretilmemiş ve  yorumlanmamış içeriklere sahip La Vie Est Belle, İris çiçeğinin asaleti, zenginliği ve dengesi, portakal çiçeğinin yaseminle birlikteliğinden doğan şehvet ve çekiciliği, paçuli esansının heyecanlandırıcı derinliğini taşıyor. Son derece kalıcı ve hoş bir etkiye sahip olan bu zarif parfüm ile akıllardan kolay kolay silinemeyeceksiniz.

2. ve 3. kişiye Yves Saint Laurent ruj

INSTITUTIONAL

Şıklığın ön planda ve ayrıntılarda gizli bir öğe olması gerektiğine inanan Yves Saint Laurent rujlar ile dudaklar her zamankinden daha çekici, pürüssüz ve asil! Formülündeki yağsız silikon jeller ve küresel pudra tanecikleri sayesinde sahip olduğu kaygan ve ipeksi yapı, dudakları yumuşak bir örtüyle örtüyor. Ultra nemlendirici özelliğe sahip bu ruj, hem şık hem bakımlı olmanın en güzel yollarından biri.

Neden bu şanslı kişilerden biri de sen olmayasın ki?

Bol şans ve aşk dolu bir gün dilerim! :)