Kérastase, yeniden devrimsel bir yenilikle karşımıza çıkıyor. İlk nemlendirici saç bakım maskesinin yaratılmasından 25 yıl sonra, Kérastase, içerdiği bitkisel kök hücrelerle saç köklerine etki ederek saçı hiç olmadığı kadar güzel, parlak ve güçlü hale getiren ilk saç bakım serumu Initialiste’i yarattı.

kerastase-initialiste 1

Sahip olduğu Complexe Régénérateur ile kök hücre ortamını koruyan ve saç kalitesini optimize ederek saç tellerini güçlendiren Initialiste, çok hafif dokusu ve çabuk eğilimi ile uygulama sırasında saç derisinde inanılmaz bir ferahlık sağlıyor. 7 gün içinde gözle görülür sonuçlar yaratan bu yeni serum aynı zamanda saç taranmasında da %93 daha az kırığa neden oluyor ve 1. ayın sonunda ise saç derisi mükemmel bir canlılık kazanıyor.

Ürünü 7 günden beri kullanıyorum. Özellikle biraz etkisini gördükten sonra paylaşmak istedim sizlerle. Bundan önce Kerastase Elixir’den çok memnun kalmış biri olarak Initialiste hakkındada yorumlarım gayet olumlu.

kerastase-initialiste 2Hamilelik sonrasında saçlarımı tanıyamadığımı yazmıştım daha önce. Hiç dökülmediği kadar dökülüyor, saç derim çok kuruyordu. Bu serumu banyo sonrası nemli saça uyguluyorsunuz. Saçlarınızı bölüm bölüm ayırıp her bölüme 4-5 damla sıkarak eşit dağılması için parmak uçlarınızla hafif masaj yapıyorsunuz.

kerastase-initialiste 3

kerastase-initialiste 4

İşlemi tamamladıktan sonra fön makinesiyle kurutup, hem derinizi dış etkilere karşı koruyor hem de yapışmadan elektriklenmeyen saçlara sahip oluyorsunuz. Sürdüğünüzde saç derinizde değişik bir ferahlama hissedeceksiniz, buna şaşırmayın ne oluyor diye:)

7 gün sonrasında diyebilirimki banyo sonrasında hiç olmadığı kadar saçlarım kolay taranıyor ve saçlarımı çok zorlamadığım için kırılmıyor. Saç derimin kuruma sorunu ise bu serum sayesinde çok azaldı. 7 günde bu etkiyi gösteren serumun 1 ay sonraki etkisi eminim daha etkili olacak.
Bir sonraki saç bakımı yazımda görüşmek üzere:)