Evoria.com uzmanları, bakımlı olmayı seven kadınlar için 2013 yılının güzellik sırlarını açıkladılar.

Desktop1

Kalın kaş modası

Yüzün görünümünü tamamen değiştiren ve geçen yıl başlayan kalın kaş modası, bu yıl da trend. Güzel kaşlarınız varsa ve bir zamanların modasına yenilip inceltmediyseniz şanslı sayılırsınız. Evoria, ince kaşlılar için ise kaşları kalınlaştırırken balmumu içerikli özel kaş kalemlerini kullanmalarını öneriyor.

Saçları ortadan ayırmaya devam

Yüzünüz saçları ortadan ayırmaya uygunsa, ortadan ayrılmış saçlar bu yıl da çok moda. Evoria uzmanları, saçını ortadan ikiye ayırarak kullanmak isteyen kadınları saç bakımı konusunda uyarıyor.Aksi halde pul pul kalkan, kuru bir saç derisi kötü bir görünüme neden oluyor.

Gözler bu yıl rengarenk

Bu yıl renkli farlar çok moda. Evoria, biraz daha mat renklerin tercih edilmesini öneriyor ve ışıltının daha geri planda tutulması gerektiğini vurguluyor.

Örgü saçlar

Herkesi saran örgü modası bu yıl da saçlarımızı şekillendirmeye devam edecek gibi duruyor. Hem spor, hem abiye kıyafetlerle kullanıma uygun olan örgü, rahatlıkla kullanacağınız saç modelleri arasında.

Vampy dudaklar

Vampy dudaklar trendi bu yılda artarak devam ediyor. Yılın ilk günlerinden itibaren derin kırmızı tonlardaki dudaklar çevremizi sarmaya başladı bile. Koyu kan renginde kırmızılar, beyaz bir ten rengi ve hafif göz makyajıyla bütün ünlülerin yüzündeki imaj olma yolunda.

Kakül

Saçlarda kakül modası bu yıl kendini gösteriyor. Yüzü çerçevelemek için en doğru seçimlerden biri olan kakül uygulamasını, bu yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kızıl, kahve veya sarı; hangi renk saçınız olursa olsun kakül kestirip kullanabilirsiniz. Evoria, kakül kesiminin son derece nizami yapılması ve saç uçlarının aynı boyda düz durması konusunda uyarıyor.