Romantik gelinlik tasarımları ile yurt içi ve yurt dışında önemli başarılara imza Özlem Süer’in dönem dönem düzenlediği Wedding & Co etkinliğinde masal tadında bir akşam üstü geçirdik.

OzlemSuer 4

Özlem Süer ve Aisha Weddings & Events’in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte Yummy Cupcakes’in birbirinden lezzetli kekleri ve kurabiyeleri bu harika günün en dikkat çekici detaylarından biriydi.

2004 yılında Los Angeles’ta kurulan ve 2011 yılında California’nın en iyi cupcake markası seçilen Yummy Cupcakes’in İstanbul şubesi yaklaşık bir sene önce açılmış. Düğün organizasyonlarına 400’ü aşkın muhteşem lezzet seçenekleriyle eşlik ederken, sunumu ve şıklığı ile göze de hitap ediyor.

OzlemSuer 1

Makyajlar, saçlar, davetiyeler, tadlar ve kokular eşliğinde muhteşem bir gün geçirdiğimiz Özlem Süer’in Nişantaşı’ndaki  konsept butiğinde, bir düğünde neler olması gerektiğini tüm ayrıntılarıyla deneyimledik. Aklında evlilik olmayanları bile heyecanlandıran bu etkinlikte her kadının gelinlik ve gece elbiselerinden kendine uygun birer tane bulması mümkündü.

Özlem Süer House iletişim: 0 212 240 57 38

Yummy Cupcakes iletişim: 0 216 357 12 92 – 0 216 369 13 69