Marks & Spencer’dan muhteşem bir haber var! Neredeyse herkesin sahip olduğu dokunmatik telefonlara gelen aramalar ve mesajlar, kış aylarında Marks & Spencer Touch Screen eldivenleri sayesinde kabus olmaktan çıkıyor.

 

Kışın kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı bugünlerde artık eldivensiz dışarı çıkmak neredeyse imkansız. Telefon çaldığında dokunmatik ekrana eldiven ile dokunmak da fayda etmiyor ve eller her telefon çaldığında kışın soğuğuna teslim oluyor.

Açık alanda tablet bilgisayarınızı kullanırken ellerinizi sürekli içmekte olduğunuz sıcak içeceğe sarıp sarmalayarak ısıtmaya çalışıyor ama başarılı olamıyorsunuz değil mi? Artık hiç sorun değil çünkü Marks & Spencer’in Touch Screen eldivenleri, parmak uçlarında bulunan akıllı malzeme sayesinde akıllı telefonunuzu, Mp3 çalarınızı ve tabletlerinizi ellerinizin üşümesine izin vermeden kullanmanızı sağlıyor.

Örgülü ve düz modelleri bulunan, hem soğuktan uzak kalma hem de soğuk kış günlerinde tarzınızla fark yaratmanızı sağlayacak bu eldivenlerin fiyatı ise yalnızca 39,90 TL…