Her sezon hazırladığı şık, modern ve trendy koleksiyonlarıyla adından sıkça söz ettiren Marks & Spencer’ın en yeni mağazası, Kanyon AVM’de gerçekleştirilen keyifli bir etkinlikle açıldı. Kokoshgirl olarak tabii ki ben de bu etkinlikteki yerimi aldım :)

Mağaza ile ilgili ilk izlenimlerimi aktaracak olursam, Marks & Spencer’ın Kanyon Mağazası, her şeyden önce ferah bir alanda alışverişinizin tadını çıkarmanızı sağlıyor.  Yaklaşık 1000 m2’lik satış alanına sahip mağaza diğerlerine oranla yorulmadan, sıkılmadan alışveriş yapmanız için ideal. Konsepti ve ürünleri ise bir harika. (Özellikle iç çamaşırı tasarımlarını çok beğeneceğinize eminim!)

Gelelim açılışa… 2012 – 2013 Sonbahar – Kış koleksiyonunun tanıtıldığı açılışa onur konuğu olarak katıldığı, Marks & Spencer’ın kadın giyim baş tasarımcısı Neil Hendy ve iç giyim koleksiyonu baş tasarımcısı Soozie Jenkinson’ın sunumları ile renk kattığı “Trunk Show” herkesten tam not aldı. Bu arada, davetlilere özel yapılan %20 indirimin etkinliğe ayrı bir tat kattığını söylemeden de geçemeyeceğim :) Hepsi bu kadar değil; açılışın ardından hediye edilen deri eldivenlere ise bayıldım! Teşekkürler Marks & Spencer :)

İşte Marks & Spencer 2012 – 2013 Sonbahar – Kış Koleksiyonu