H&M şimdi de Maison Martin Margiela ile yaptığı işbirliği ile erkeklere ve kadınlara yönelik ikonik Maison Martin Margiela giysi ve aksesuarlarının yeni edisyonunu sunuyor. H&M’in bu yeni koleksiyonu 15 Kasım’da tüm dünya ile birlikte İstinye Park’ta meraklılarını bekliyor olacak!

Maison’un kuruluşundan bu yana geçen 23 sene boyunca kullanılmış ürünlerin ait olduğu sezonları gösteren eşsiz etiket ile özel hazırlanan koleksiyonda, Maison Martin Margiela’nın arşivindeki en sembolik parçalar, güncellenmiş tarzlarda materyallerle yeniden karşımıza çıkıyor.

Koleksiyonda kadın bedenine uyarlanan maskülen şekiller, maskülen ve feminin gardırobun büyük beden versiyonları  ve dikim yöntemleri dikkatleri çekiyor. Beyaz, siyah, kırmızı, ten rengi ve gümüş tonları ile renk yelpazesi, Maison Martin Margiela’nın renk anatomisini temsil ediyor.

H&M ile çalışma fırsatı bize herkes için özel bir şeyler yaratma imkanı sağlayacak. Yeni edisyonlar, Maison Martin Margiela’ya kendi yaratıcılığını tamamen yeni bir şekilde sunma imkanı veriyor.”

Maison Martin Margiela