Saç bakımının efsane isimlerinden biri olan Kérastase, yeni Cristalliste serisini doğal ve ışıltılı saçlarıyla herkesi kendisine hayran bırakan ünlü isim Ceylan Çapa ile tanıttı.

Günümüzde her genç kadının hayali doğal görünümlü, özgür, hacimli ve kristal parlaklığının lüks hissini yaşatan saçlar. Kérastase, bu hayali, uzun saçların ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirerek gerçeğe çeviriyor. Kérastase´ın yeni serisi olan Cristalliste ile kristal kadar parlak, ışık kadar hafif saçlar, dişiliğinizin en öenmli sırlarından biri olacak!

Doğal uzun saçları ve duru güzelliği ile Kérastase ailesinin yeni serisi Cristalliste’in marka yüzü olan Ceylan Çapa, muhteşem saçlarının sırrının Kérastase´in yeni Cristalliste olduğunu açıklayarak, bir çok genç kadın için de ilham kaynağı olacak.

Sıvı Işık Kompleksi ile özel olarak geliştirilmiş Cristalliste serisi, içeriğindeki yeni nesil temizleyiciler ve ekolojik bakım maddeleri ile köklerden uçlara kadar hafiflik, ipeksi dokunuş ve ışıltı kazandırıyor. Cristalliste serisi, yağlı saç kökleri ve hassaslaşmış saç uçlarına yönelik özel olarak geliştirilmiş teknolojisi ile saç kökü ve saç tellerinin esnekliğini, ışığını ve canlılığını sağlıyor.