Bu sezon, rekor sayıda katılımcıyla 7.si gerçekleşecek olan Istanbul Fashion Week ile tüm İstanbul; 10 – 13 Ekim tarihleri arasında adeta modayla yatıp, modayla kalkacak!

Türkiye’nin en seçkin markalarının ve birbirinden başarılı tasarımcılarının 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonlarının tanıtılacağı IFW, bu sene ilk kez sanat limanları arasında yerini alan Antrepo 3’te düzenlenecek.

25’i solo olmak üzere, 34 moda tasarımcısı ve 5 markanın, hazır giyim ve tasarım koleksiyonlarıyla İlkbahar – Yaz modasına yön vererek yeni trendleri belirleyeceği Istanbul Fashion Week, moda severlere 4 gün sürecek muhteşem bir heyecan yaşatacak.


34 Moda tasarımcısı, 5 marka ve 2 IMA etkinliği!

Istanbul Fashion Week kapsamında solo defile yapacak olan tasarımcılar şu şekilde: Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu, Özgür Masur, Simay Bülbül, Özlem Kaya, Tuvana Büyükçınar, Niyazi Erdoğan, Nejla Güvenç, Gül Ağış, Studio Kaprol, Atıl Kutoğlu, Hatice Gökçe, Erol Albayrak, Jale Hürdoğan, Deniz Kaprol, Şafak Tokur, Dilek Hanif, Çiğdem Akın, Günseli Türkay, Zeynep Erdoğan, Aslı Güler, Zeynep Tosun, Elif Cığızoğlu, Nihan Buruk ve Hakan Akkaya. Karma defile yapacak olan genç tasarımcılar: Nihan Peker, Ayhan Yetgin, Songül Cabacı, Selim Baklacı, Nil Kandemir, Selma State, Emre Erdemoğlu, Tuba Benian ve Ayşe Deniz Yeğin. İstanbul Moda Akademisi’nin gerçekleştireceği iki etkinlik ile birlikte organizasyonda yer alacak markalar: Damat, Triko Mısırlı, İpek Tohumcu, ADL & Cengiz Abazoğlu ve AVVA sürpriz etkinlikleri ile Istanbul Fashion Week’e renk katacak.