H&M’in göz alıcı, eşsiz ve eğlenceli Anna Dello Russo koleksiyonu, her günü adeta bir moda haftasına dönüştürecek! Altın rengi ve turkuazla turuncunun canlı tonlarında parlayan bu heyecan verici eşsiz koleksiyon, Anna’nın takı sevgisini, aşırılık ve eğlence zevkini yansıtıyor. Bizler de bu muhteşem koleksiyonu, H&M Showroom’da dünya lansmanından ve mağazalardan önce sizler için görüntüledik.

Efsanevi moda ikonu ve eğlenceli koleksiyonun yaratıcısı Anna Dello Russo, “Aksesuarlar oldukça önemlidir, yalnızca modayla istediğiniz gibi oynamanızı sağlamakla kalmaz, giysilerinize kişisel bir dokunuş katar. Ayrıca, gardrobunuzda olanlara yeni bir soluk getirmekte önemli bir araçtır. Bir kolye, bilezik ve küpe takın, bir el çantası alın, hepsinin üzerine de bir şapka taktığınızda, her şeyin yeni olduğunu göreceksiniz. Aksesuarlar moda için vitamin gibidir ve vitamin gibi özgürce kullanılmalıdır” diyor.

Bu sıra dışı koleksiyonda takılar, güneş gözlükleri, ayakkabılar ve çantalar yer alıyor. Asıl odak noktası olan takılar ise, gösterişli şekiller ve parlak renklerle çoğunlukla Akdenizli, boyuna ve bileğe dolanan yılanlar ve timsahlar sayesinde ise biraz gerçeküstü bir havaya bürünüyor. Göz önünde olmak isteyen moda severler için altın yaldızlı çerçeveye sahip abartılı güneş gözlüklerini, zincirler ve hayvan işlemelerini, sandaletlerden diz üstü çizmelere kadar ince topuklu bir çok ayakkabıyı bu koleksiyonda bulabilmeniz mümkün.

 

Birbirinden harika tasarımların yer aldığı özel koleksiyon, 4 Ekim 2012 tarihinde, dünya moda haftası turunun zirvesinde, dünya çapında yaklaşık 140 mağazada, Türkiye’de ise H&M İstinye Park mağazasında satışa sunulacak. Tüm tasarımcı işbirliklerinde olduğu gibi bu özel koleksiyonun satışı da bileklik sistemi ile gerçekleşecek. 4 Ekim’de saat 10.00’dan itibaren satışa sunulacak koleksiyon için, İstinye Park Alışveriş Merkezi de belirli kapılarını sabah saat 08.00’de açacak.

Anna Dello Russo at H&M Koleksiyonunun fiyat aralığı ise; küpeler 49,95 TL, bilezikler 69,95 TL, kolyeler 99,95 TL, Çantalar 129 TL, Ayakkabılar 349 TL’den başlayan fiyatlardan oluşuyor.

Dikkatleri üzerine çekmeyi seven moda tutkunlarının vazgeçilmezlerinden olacak Anna Dello Russo at H&M koleksiyonunu, eminiz bizler gibi sizler de çok seveceksiniz!