Taşlı, neon, örgü derken hepsini birlikte takmanın moda olduğu bu yaz sezonundan sonra Swarovski, Sonbahar-Kış Kingdom of Jewels Koleksiyonu’nun vazgeçilmez aksesuarları olarak bileklikleri ön plana çıkarıyor. Çoklu kullanımla kendi stilinizi yansıtabileceğiniz farklı renk ve dokularda sunulan bileklikler Swarovski mağazalarında bizleri bekliyor.

6 kategoride sunulan bilekliklere beraber göz atalım:

Bileğinize bir kaç defa dolayarak çoklu bir görünüm elde edebileceğiniz “Slake” bilezik, minik kristal taşlarla ışıl ışıl… Süet görünümlü kumaştan üretilmiş olan bu bilekliğin siyahtan gece mavisine, griden pembeye 10 ayrı renk seçeneği bulunuyor. Şık aynı zamanda da sofistike bir görünümden yana olanların tercihi olabilir. Ürünün fiyatı ise 165 TL.

Bir diğer karşı koyamayacağınız ikili ise “Siam” ve  “Simple”. Işıltılı kristal taşlardan tasarlanmış ürünlerden “Siam”  ile çekici “Simple” ile ise yalın bir tarz yakalayabilirsiniz. Fiyatları ise “Siam” 145 TL, “Simple” 165 TL.

Başka bilekliklerinizle kolayca uyum sağlayabilecek “Bangle Mania” bileklikler arasında “Studio” bileklik örgü kordon detayı ile son derece şık. Yakut kırmızıdan gece mavisine kadar renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Fiyatı ise 220 TL.

Swarovski’nin sembolik ürünlerinde biri olan “Intervalle Bangle”, her stile uyum sağlayarak modern bir görüntü arayanların tercihi olmaya aday… İnce veya kalın seçenekleri ile sunuluyor. Fiyatları ise, ince 375 TL, kalın 500 TL.

Ortaçağ zırhlarından esinlenmiş “Shogun” bileklik, Swarovski’ye özel bir teknikle kesilmiş üçgen tek parça büyük kristal, mavi ve gümüş gölgeleriyle ışıldayan minik kristallerle beğeninize sunuluyor. Fiyatı ise 530 TL.

Swarovski’nin tasarım ve işçilik gücünün göstergesi olan “Story” bileklik, tek parça özel kesim yakut rengi kristal ve Pointiage tekniği ile işlenen minik kristallerden oluşuyor. Sezonun olmazsa olmazlarına aday bu ürün feminen bir stil için son derece uygun. Fiyatı ise 890 TL.