Flormar, güneşin sıcaklığını denizin ışıltısını yansıtacak harika bir koleksiyon hazırlamış. Flormar’ın ilk ‘limited edition’ serisi olan ürünler altın ve bronzun mükemmel ışıltısını birarada bulunduruyor.

Flormar’ın bayanlara büyük süprizi olan Jewel Gold Makyaj Koleksiyonu her mevsim bronz ve ışıl ışıl olmayı tercih eden bayanlara özellikle hitap ediyor. Beş ayrı ürün kategorisinde seçeneklere teker teker göz atalım.

İlk olarak,  Terracotta Eyeshadow ile altın ışıltısı gözlerinize taşınacak. Işıltının yanı sıra içerisindeki  jojoba yağı ve E Vitamini cildin nem dengesini gün boyu dengede tutuyor.

Bu koleksiyondaki bir diğer ürün ise içerisindeki bitkisel yağlar ile kirpikleri hacimlendiren 2 Easy Mascara… Bir tarafı eyeliner diğer tarafı ise mascara olan bu ürün kullanımı açısından son derece pratik.

Flormar bu koleksiyonu hazırlarken ışıltılı gözlerin yanı sıra etkili dudaklara da odaklanarak Jewel Gold Cyrstal Lip Gloss seçeneklerini de sunuyor bizlere.

Gözleri ve dudakları çarpıcı kılabilmek için gerekli olan tabi ki ışıl ışıl bir ten… Yüz ve dekolte bölgesine uygulayabileceğiniz Terracotta Melange Powder ışıl ışıl bronz bir görüntünün yanı sıra kadifemsi bir yumuşaklık da sunuyor.

Işıl ışıl bir cildin yanı sıra ışıl ışıl elleri de unutmamış Flormar ve Gold Nail Enamel seçenekleri ile altın ışıltısını tırnaklarımıza da yansıtıyor.

Jewel Gold Makyaj Koleksiyon’u ürünlerinin sınırlı sayıda olduğunu yeniden hatırlatmakta fayda var! Işıl ışıl makyaj için en kısa zamanda en yakın Flormar Mağazası’na uğramalı! Resmin hemen altında ürün fiyat listesini de bulabilirsiniz!

Fiyat Listesi:

Terracotta Eyeshadow: 33,75 TL

Jewel Gold Lip Gloss: 19 TL

2 Easy Mascara&Eyeliner: 22,5 TL

Terracotta Melange Powder: 33, 75

Gold Nail Enamel: 4, 5 TL