Ayakkabılar’da PVC rüzgarı Christian Louboutin’in SS12 Koleksiyonu ile esmeye başladı. Koleksiyonda en çok konuşulan ve tercih edilen model ise Bis un Bout. İlk gördüğünüzde belki de yoğun olarak şeffaf olmasından dolayı çok etkileyici gelmiyor ancak zarif bir ayakta şıklığı gözlerden kaçmıyor.


Holywood ünlüleri de bu zarifliğin ve şıklığın farkına varmış olacak ki Christian Louboutin Bis un Bout modeli bu sezon davetlerde en çok giyilen ayakkabı oldu. Ünlülerin bu şık ve zarif ayakkabıları nasıl kombinlediklerine göz atmadan önce ayakkabıların genel görünümlerinden bahsedelim. Yoğun olarak PVC’nin kullanılması ayakta şeffaflığın ön planda olmasını sağlıyor ve yalnızca topuk ve parmak kısmında çok küçük bir parça bulunuyor. Modelin çeşitli yorumlarına rastlamak mümkün ancak en göze çarpan tabi ki neon renk ve PVC’nin birarada olması…

Bu modeli davetlerde tercih eden ünlüler arasında kimler yok ki! Rihanna, Alicia Keys, Brooklyn Decker, Emma Stone… Listeyi çoğaltmak mümkün ancak Emma Stone’un zerafetini vurgulamadan geçemeyeceğim.Bu ünlülerin modeli nasıl kullandığını merak ediyorsanız aşağıdaki fotoğraflara göz atabilirsiniz.

Bis un Bout modelin öncülüğünde PVC ayakkabılar daha çok karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Farklı markaların tasarımlarını da aşağıda bulabilirsiniz.

 

Ayakkabıların rahatlığını arayanlarin ise bu konuda hiç şüpheleri olmasın!