H&M mağazalarının hazırlamış olduğu destek projesine katkıda bulunmaya ne dersiniz?

Bildiğimiz gibi Water Aid Dünyanın fakir bölgelerine temiz su ve sanistasyon yardımı yapıyor. H&M’de bu konudaki hassasiyetini ‘H&M for Water’ koleksiyonu satışlarının %25′ ini bu kuruluşa yardım olarak ayırmak ile gösteriyor.

H&M’in bu koleksiyonu Hawai esintileri taşıyor ve biz kokosh bayanların yazını renklendiriyor. Koleksiyon, nostaljik palmiye desenli yarım üstler ve uyumlu eteklerin yanı sıra palmiye desenli elbiseleride kapsıyor. H&M plajda da şıklığımızdan taviz vermememizi istiyor belli ki… Retro mayolar, transparan plaj çantaları ve bandana gibi aksesuar çeşitleri ile plajlar daha da canlanacak.

Organik pamuk ve sürdürülebilir diğer malzemelerden yapılmış bu harika koleksiyon 31 Mayıs itibari ile bizlerle buluştu. Koleksiyonun dünyada sadece 200 mağazada yer alacağını da hatırlatayım. Türkiye’de ise H&M İstinye Park ve Ankara Cepa H&M mağazalarından bu şahane koleksiyona ulaşabilirsiniz.

Koleksiyona ait bir kaç parçayı da tabiki sizler için seçtim ve ekte fiyat bilgileri ile sunuyorum. ‘H&M for Water’ ile hem şıklığımıza şıklık katıp hemde yardım da bulunalım!!

Fiyatlar:

Pembeli turunculu askılı büstiyer, 39,95 TL
Pembeli turunculu şort, 39,95 TL
Palmiyeli bikini takımı, 49,95 TL
Kolye, 19,95 TL
Küpeler, 9,95 TL