Bayanlar sizlere geceleri cildiniz için çalışan, yepyeni bir ürün olan Dermalogica Overnight Serum’ı takdim edeyim…

Dermalogica’nın yaşlanma karşıtı, ödüllü Age Smart serisinin yeni ürünü Overnight Repair Serum ile yakın bir zaman önce tanıştım ve bağımlılık yaptığını söyleyebilirim. Ürünü tanıdığım günden bu yana düzenli olarak kullanıyorum ve sonuçlarını sizlerle de paylaşmak isterim. Ama öncelikle ürün hakkında biraz bilgi:

Her gece cildinizi yeniden canlandıran Overnight Repair Serum, her gece başlayan doğal yenilenme süreciyle eşzamanlı olarak çalışarak, ince çizgileri, cilt kuruluğunu ve elastikiyet kaybını azaltmaya ve cildin parlaklığını artırmaya yardımcı oluyor. Overnight Repair Serum, zengin esansiyel yağları ile cildin onarımını hızlandırmaya ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olacak birçok içeriğe sahip. İçeriğindeki Palmitol Tripeptit-38 gibi güçlü peptitler kolojen yenilenmesi ve cildin sıkılığını artırmaya yardımcı olurken, yien içeriğindeki kuşburnu tohumu yağı, yeni hücre oluşumunu destekleyerek aynı zamanda ciletteki ton farklılıklarını da azaltıyor.

Gelelim deneyimlerime :)

Ürünü, tanıma fırsatı bulduğum günden bu yana düzenli olarak her gece kullanıyorum ve diyebilirim ki Dermalogica bu işin gerçekten en iyilerinden biri!

Overnight Repair Serum’u gece yatmadan önce avcunuza 4 -6 damla damlatıp temiz yüzünüze ellerinizle bastırarak (ovalayarak değil) uyguluyorsunuz. Tercihinize göre, aynı şekilde 4 – 6 damlayı, Dermalogica nemlendiricinizin içine ilave ederek de kullanabilirsiniz. Öncelikle ürünü kullandığım ilk anda içeriğindeki yağların kokusuna hayran kaldım :) Cildi ise inanılmaz rahatlatıyor. Ayrıca Overnight Repair Serum’un en önemli özelliklerinden biri de kesinlikle hiçbir şekilde yağlanmaya neden olmaması. Sabah kalktığınızda cildinizde kesinlikle yağlanma hissetmiyorsunuz. Kullanıma başladığınız ilk anda cilde ışıltı ve canlılık kazandırması ve etkilerinin daha ilk anda hissedilebilir oluşu ürünü sevmemde ayrıca bir etkili oldu.

Kısacası Dermalogica’nın yeni ürünü Overnight Repair Serum test edildi ve onaylandı :) Sonuç: Gece bakımı için etkili ve kaliteli bir ürün arayan herkese tavsiye edilir.