Diğer denim markalarının aksine, Levi’s® Curve ID beden ölçüsüne değil, kıvrımlarına ve proporsiyonlarına odaklanan eşsiz bir kalıp sistemi sunuyor. Koleksiyonda Slight Curve (Zarif Kıvrımlar), Demi Curve (Doğal Kıvrımlar) ve Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar) adını taşıyan üç farklı kalıp bulunuyor.

 Yüksek belli ve streç kumaştan üretilen Levi’s® Curve ID dar paça modeller, topuklularla kombinlendiğinde feminen bir görünüm sunuyor. İspanyol paçalı Levi’s® Curve ID jean’inizi ise büyük takılar ve büyük güneş gözlükleriyle birlikte giyerek retro; denim gömlekle giyerek trendy görünebilirsiniz.
Vücudunuzu mükemmel şekilde kavrayan bir jean için Levi’s® Curve ID koleksiyonu ile tanışmanızı tavsiye ediyorum:)

Bir çok farklı renk alternatifi olan skinny modelleri, gece gezmelerinde topuklu ayakkabılar ve bluzla kombinleyerek son derece feminen bir tarz yakalayabilirsiniz. Gün içerisinde ise soft jarse tişörtlerle birlikte giymeyi tercih edebilirsiniz.

Levi’s® Curve ID serisi, flare (İspanyol paça) kesimin geri dönüşünü kutluyor. Levi’s® Curve ID Flare 1970’lerden ilham alıyor ve mavi tonlarında bir koleksiyonla iddialı bir dönüş yapıyor.

Slight Curve (Zarif Kıvrımlar)

Bele, basene ve baldırlara tam oturarak kıvrımlarınızı güzelleştiriyor. Kalçalara sıkı oturan bu kalıp ile jean’iniz artık asla belinizi sıkmayacak.

Demi Curve (Doğal Kıvrımlar)

Vücudun tüm kıvrımlarını sarıyor. Bel kısmına mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar)

Bedenin kıvrımlarının güzelliğini ortaya çıkarıyor ve gerçek kadın siluetini gözler önüne seriyor. Beli tam anlamıyla kavradığı için hiçbir boşluk bırakmadığı gibi, giyerken yukarı çekme ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Jean giyerken belinizde boşluk olacak endişesi tam anlamıyla tarihe karışıyor…

Levi’s® mağazalarında kadınların kişisel Levi’s® Curve ID’lerini belirlemek ve kendi vücut tiplerine ve tarz tercihlerine göre en uygun jean’leri bulmalarına yardım etmek üzere eğitimli satış ekipleri bulunuyor. Siz de bir Levi’s® mağazasına uğrayın, beden şeklinize en uygun jean’i keşfedin…