Ramsey, şık, yalın, dinamik ve özgün tasarımlarından oluşan 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile karşımızda! Aslında erkek modası ile ilgili pek yazmıyorum ama bu koleksiyonun bayanların da ilgisini çekeceğine eminim.

 

Sartoria, OnyxRamsey, Sport ve Ramsey olmak üzere dört farklı konseptten oluşan yeni koleksiyonunda Ramsey, ünlü mimar Gaudi’nin tasarımlarında kullandığı kıvrımlı ve organik dış hatları, parlak-mat yüzey ve renk karışımlarını, koleksiyonunun silüet ve detaylarına yansıtmış. Gri, bej, ekru ve kahve gibi renklerin yanında yeşil, mavi, kırmızı ve lila gibi doğanın enerjisini yansıtan renkler de koleksiyonda yer alıyor.

Oyuncu Çağatay Ulusoy’un, Ramsey’in fit kalıplarıyla dikkat çeken Onyxramsey koleksiyonuna da çok yakıştığını söylemeden geçemeyeceğim:)

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, en hafif takım elbiseyi tasarlayan Ramsey’in, 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda Zero Weight takımlar ön plana çıkıyor. Keten-koton karışımlı kumaşlardan oluşan Zero Weight takım elbiseler, sıcak yaz günlerinde hafiflikleri ve rahatlıklarıyla erkeklerin bir numaralı tercihi olmaya aday!

Aynı zamanda, tüm koleksiyonuyla şık kombinasyonlar oluşturacak çok geniş bir aksesuar grubunun da  temaya uygun olarak tasarlandığı Ramsey 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, modern erkeklerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.