28 Ocak Salı Günü Swissotel’de gerçekleşen muhteşem bir organizasyon ve defileyle heyecanla beklediğim Mango 2012 İlkbahar Yaz koleksiyonuyla tanıştım. Keyifli bir kokteyl ile başlayan bu geceye malum talep yoğundu..

Her sezon için düzenlenen defilelerde olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir gece hazırlayan ünlü İspanyol moda markası Mango’nun bu sezon için onur konuğu, 90’lı yılların ünlü mankenlerinden, ünlü modacı Karl Lagerfeld’in baş mankenliğini yapmış Yasmin Le Bon’un ve Duran Duran grubunun solisti Simon Le Bon’un kızları, güzelliği ve zerafeti ile podyumlarda fırtınalar estiren ünlü model Amber Le Bon oldu.

   
Amber Le Bon

Toz pembe ve krem renginin asil duruşu, sarı ve gece mavisinin canlılığıyla ilkbahar için beni sabırsızlandıran bu koleksiyonda uçuşan etekler, ceketler ile kombinlenmiş mini mini şortlar ve şifon etekler ön plandaydı.

Özellikle dore detaylar geçen senelerde olduğu gibi bu sene yine çok moda. Dore pullu, dökümlü merserize kazaklar, dore kemerler ve takılarla kombinlenen giyim tarzını çok sevdiğimden şimdiden kendime güzel bir alışveriş listesi yaptım bile:)

İşte en favorim:

Peki ben ne giydim?
Gün geçtikçe ve hamilelik dönemlerinin son aylarına yaklaştıkça kokosh kıyafetler bulmak bir o hayli zor olsa da ben yine pullu bir şeyler giymekten kendimi alamadım:)