Takma kirpikleri bir yana bırakın hanımlar! Çünkü dermokozmetik alanında son yılların en büyük buluşu diyebileceğimiz bir ürün vartık: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu.

 

ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu her kadının hayali olan uzun ve gür kirpiklerin hayalini gerçekleştiriyor. ÉEOSE Laboratuvarlarında uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen bu serum, kirpiklerinizin doğallığını bozmadan, uzamasına ve gürleşmesine yardımcı oluyor. Etkinliği klinik testlerle de kanıtlanan ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu, kullanımından sadece 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25 artıyor; 6. haftanın sonunda ise %72’lere varan bir yoğunluk sağlıyor. Kaşların yoğunlaşması için de kullanılabilen ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu içeriğindeki Akıllı Peptide Molekülleri ile cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri uzatmada ve güçleştirmede etkili oluyor.

Sıvı bir eyeliner gibi günde sadece bir kez sürülen ÉEOSE serum, kirpik köklerine etki ederek kısa kirpikleri uzatma, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirip kalınlaştırarak dolgunlaştırma ve yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını arttırıp kirpikleri gürleştirmeye yardımcı oluyor.

 

 

Tüm eczanelerde bulabileceğiniz, etkinliği ve güvenirliliği Amerika ve Almanya’nın saygın laboratuvarlarında klinik çalışmalarla test edilen bu yepyeni ürünün fiyatı ise 93 TL.Ürünle ilgili daha detaylı bilgiye www.eeose.com adresinden ulaşabilirsiniz.