Güzellik çantama bu sene eklenen bitkisel içerikli Kiehls ürünlerinin yanına bir yeni arkadaş daha geldi!

Özellikle yaz aylarında daha çok belirginleşen, endişe duyduğumuz koyu leke problemine karşı hızlı ve etkili çözüm yaratacak, Kiehls’in koyu leke karşıtı ürünü olan Clearly Corrective Dark Spot Solution Mart ayında raflarda yerini aldı.

Kiehl’s 1851 yılında New York’ta kurulmuş bir eczanedir. Miraslarının kozmetik, bitki, ilaç ve tıbbi bilimleri içerdiğini söyleyen Kiehl’s, 160 yıldır müşterilerinin beklediği en yüksek kalitede cilt bakım ürünlerini sağlamak için benzersiz formüllerinde en etkili doğal içerikleri kullanıyor. Ürünlerinin son derece etkili ve güvenli olduğu Kiehl’s, bayanların en büyük sorunlarından biri olan koyu lekelere de yeni ürünü Clearly Corrective Dark Spot Solution ile çözüm getiriyor!

Clearly Corrective Dark Spot Solution, yeni nesil formülü sayesinde hızlı ve benzersiz bir etkinlikle ciltteki koyu lekeleri, sivilce izlerini ve renk tonu eşitsizliğini düzeltiyor. İçeriğindeki aktive edilmiş C vitamini, şakayık ve beyaz huş ağacı özü sayesinde fazla melanin (koyu leke) oluşumu sınırlanıyor ve renk kümelenmesi dağılıyor. Ayrıca düzenli kullanımda yeni lekelerin oluşumu da engelleniyor. Ve dahası; ürün 1. haftadan itibaren gözle görülür farklar yaratırken, 4. haftada genel olarak cildin aydınlanması ve leke yoğunluğunun azalması gözleniyor ve sadece 8 hafta gibi kısa bir süre içerisinde tüm etnik cilt tiplerinde koyu lekelerde %90 başarı sağlıyor!

Nasıl kullanılıyor?
Cildinizi temizledikten ve tonikledikten sonra avucunuzun içine 3-4 damla damlatıp, formülü tüm cildinize bastırarak uyguluyorsunuz (Boyun, dekolte ve el üzerine de uygulayabilirsiniz). Üzerine UVA ve UVB filtreli bir koruma ürünü sürüyorsunuz.

Sonuç:
Koyu lekelerin sayısında, boyutunda ve yoğunluğunda azalma
Cilt tonunda düzelme ve aydınlık bir cilt
Sivilce lekelerinden arınma

Ayrıca Clearly Corrective Dark Spot Solution’ı kullanan kişilerde de ürünün yarattığı etki gözle görülebilecek kadar net.

Fiyatı: 30ml. 109TL