Tüm kadınların ortak hayali tasarımcı imzası taşıyan, şık ve trendy ayakkabılara sahip olmaktır. Fakat genelde bu üçünün birlikte var olması el yakan fiyatları da beraberinde getiriyor. İşte Butigo.com, bayanlar için hem şık, hem trendy hem de etiket üzerinde yazan uygun bir fiyat hayalini gerçek kılıyor!

Hollywood’da çok popüler olan ”kişiye özel stil danışmanı” hizmetini ilk kez ayakkabı özelinde sunan Butigo; her ay yenilenen butiğinde farklı renk çeşitleri ile 30’a yakın yeni modeli ayakkabı tutkunları ile buluşturuyor. Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarından Özgür Masur, Yeşim Bağrışen, Belma Özdemir gibi isimlerin içinde bulunduğu Butigo ekibinde aynı zamanda Ivana Sert de tasarım ve önerileri ile yer alıyor. Butigo.com‘da kendi stilinizi belirleyerek kolaylıkla oluşturabileceğiniz butiğinizde tarzınız, Ivana Sert ve Butigo stil danışmanları tarafından inceleniyor ve size en uygun modeller her ay e-mail ile beğeninize sunuluyor.

Muhteşem Butigo dünyasına girmek için ise Butigo.com adresine tıklamanız yeterli. Sipariş ettiğiniz ayakkabı aynı şehirde yalnızca 1 günde adresinize çok özel kutu ile ulaşırken, memnun kalmamanız durumunda açıklama yapmadan iade garantisine de sahip oluyorsunuz.

Babetlerden, platfromlara, ince topuktan, taşlılara her tarz ve her ihtiyaca uygun tasarımı Butigo’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu özel tasarımları 49 TL’den başlayan fiyatlarla ayakkabı tutkunlarına sunan Butigo şıklığı garanti ediyor!