Zaman geçiyor, günler su gibi akıp gidiyor derken her geçen gün yeni bir zorlukla karşılaşıyoruz. En zor zamanlarda bile ne yapıyorduk sevgili kokoshlar? Bakımlılığı elden bırakmıyorduk:) Kendimizi iyi hissetmemiz için ve dışarıya pozitif enerjimizi yayıp tüm günümüzü güzel geçirmemiz için ihtiyacımız olanın farkındalık olduğunu unutmuyoruz. İşte bu yüzden sizlerle YSL Forever Youth Liberation ürünleri hakkındaki deneyimlerimi paylaşmak istiyorum…

YSL’de favorim olan ve yıllardır bırakamadığım göz altı kapatıcısından sonra bu seride bağımlılık yapacak gibi görünüyor. Cildimde yarattığı o harika hissi ve yumuşaklığı sürdüğüm ilk andan itibaren hissettim. Bunun yanısıra parlaklık katması da cabası.. Yeni formülü sayesinde lifting etkisi yaratıp, cilde ışıltı veriyor. Gelelim ürünlerin teker teker incelenmesine…

Forever Youth Liberator temizleme köpüğünü uyguladıktan sonra, cildim daha temiz ve transparan bir görünüme kavuştu.

Serumu sayesinde sabah kalktığımda taptaze bir cilde kavuşuyorum. Ve özellikle cildiniz yağlıysa bu ürüne bayılacaksınız. Çünkü en ufak bir yağlılık hissi vermeden cildi tazeliyor.

Cilt tipinize uygun olan kremi seçip etkilerini 1 hafta ve 1 aylık kullanımlardan sonra etkilerini fark edilir şekilde görüyorsunuz. Ürünü alıp kullanmaya başladıysanız, etkilerini bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Yves Saint Laurent’in yaşlanmaya karşı oluşturduğu yeni formül sayesinde genç kalabilme fırsatını yeniden vermiş oluyor. Üstüne üstlük YSL  ürünlerindeki glikanlar sayesinde cilt gençleşmesinde kanıtlanmış sonuçlarla karşımıza çıkıyor. Peki bu glikanların bize sağladığı fayda nedir diye düşünüyorsanız size yaptığım ufak çaplı bir araştırma sayesinde bilgi vermek istiyorum.

Yapılan 100 yıllık araştırmalar sonucunda bulunan 7 Nobel ödüllü bir keşif olan Glikobiyoloji dalı sayesinde hücre içi aktiviteler ve hücreler arası iletişim sağlanabiliyor. Bizim ciltlerimizde bulunan glikan; hücre gençliğinin anahtarı olarak tanımlanıyor. Zamanla glikanların sayısı azalıp ve cildimizin yenilenme süreci de yavaşlıyor. YSL de glikobiyolojinin ciltle ilgili son buluşlarından esinlenerek Forever Youth Liberatior’ı yaratmış. Bu yüzden içerdiği özel formülü sayesinde artık yıllara meydan okuyacağız gibi geliyor. Haydi gene yaşadık :)