1950 yılından günümüze kadar gelen Kom’un yaz serüvenine katılmaya hazır mısınız?

Daha çok mayo ve bikini tasarımlarıyla karşımıza çıkan Kom, artık iç çamaşırlarıyla da adından çok konuşturacağa benziyor.

Kom’un yeni iç giyim koleksiyonunda iç dünyanın renklendirilmesi için tüm renkler kullanılmış; ekru, mürdüm, yeşil ve mavi tonları… İç giyimine özen gösteren bayanlar için şıklığı ve estetiği birleştirerek koleksiyonunu hazırlayan Kom, dokusundaki yumuşaklığı, dış görünümündeki zarifliği ve dantellerle süslenmiş yapısı ile iç çamaşırı markalarının listesinde ilk sıralara çıkmaya aday!

Tabii ki klasiklerden vazgeçemeyenler de unutulmamış. Kendini siyah ve bejin asaletine bırakmak isteyenler için dantellerle süslenen klasikler  Kom’un favorilerinden.

Kom giymek ayrıcalıktır’

Kom yarattığı yeni koleksiyon ile dikkatleri üzerine çekerek farkındalık yaratacağa benziyor. Yıllardır çizgisini bozmadan ilerleyen Kom, müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Favorilerim arasında romantikliği ve asaleti simgeleyen bir o kadar da zarif olan toz pembe tonlarındaki ürünler yer alıyor.

Her tarza uygun hazırlanan yeni koleksiyonda hamilelerde unutulmamış. Hamileliğimin 7 ayıma girmenin verdiği heyecanla alışveriş stilim birazcık değişmek zorunda kalsa da o beyaz, dümdüz, önden fiyonklu sütyenler hiç bana göre değil! Onun için özellikle Kom’un renkli emzirme sütyenlerine bayıldım:) Tüm anne adaylarına duyurulur..