40 yıldan beri saç bakımı için geliştirdiği muhteşem ürünleri ile tanıyoruz Kerastase’ı. Bu zamana kadar her saç sorunu için farklı ürünler sunan Kerastase, bir kadının birden fazla çözüme ihtiyaç duymasından yola çıkarak Fusio-Dose’u çıkarmış.

Peki Fusio-Dose’un diğer saç bakımlarından farkı ne??
Konsantre ve boosterlar ile kişiye özel çoklu kombinasyonlar yapılabiliyor. Örneğin; birincil sorununuz kuruluk, ikinci sorununuz saçlarınızdaki çabuk kırılmalar. Bu tip bir durum için ipeksi yumuşaklığa kavuşturan yağ bazlı besleyici konsantre bakım (turuncu) ile saçı güçlendiren seramid boosterı (yeşil) karıştırılıyor. İşte sizin saçınıza özel bir formül!

Beni tanıyanlar saçlarımın uzunluğunu bilir. Kestirmemekte ısrar ettiğim belime kadar saçlara iyi bakmak, canlı kalmalarını, sağlıklı olmalarını sağlamak öyle kolay değil ne yazıkki. Onun için her alışverişe çıktığımda mutlaka saç bakımı için birşeyler alırım lazım olsada olmasada.

Ve tabii ki Fusio-Dose’u ilk deneyenlerden biriyim onun için:)
Kendimi Harvey Nichols Istanbul içerisinde yer alan güzellik salonu Hair Design By Ata’da Özgür hanımın ellerine bıraktım.

Kerastase’ın tek saç bakım uzmanı olan Özgür hanım işinde öyle bir uzman olmuşki o saç bakım odasından dışarı adım atmaya zorlanıyor insan. Öncelikle Kerastase Profosyonel saç analiz cihazı ile saç analizim yapıldı. Saçım balyajdan dolayı matlaştığı ve kuruluk olduğu için pembe kapaklı formül ile turuncu kapaklı formül karıştırıldı. Saçım yıkandıktan sonra muhteşem masaj eşliğinde bakım saçıma yedirildi. Sonuç gerçekten çok etkiledi. Şampuan reklamlarındaymış gibi hissettim kendimi:) O matlığın yerini hafif bir ışıltı aldı ve uçlarındaki yumuşaklık gerçekten hissedilirdi. Ata bey’e ve Kerastase’a teşekkür ederek, gülücükler saçarak ayrıldım oradan…