YKM’nin çalışan şehirli kadınlara hitap eden özel markası Agenda, bu sezon Türkiye’nin yeni nesil başarılı tasarımcısı Zeynep Tosun ile işbirliği yaptı.

Agenda by Zeynep Tosun koleksiyonu günümüzün modern ve şehirli kadınından ilham alıyor. Yeniden yaratılan Agenda kadını, daha genç ve enerjik yepyeni tarzıyla karşımıza çıkıyor.

Agenda by Zeynep Tosun koleksiyonu 90 parçadan oluşuyor ve birbirleriyle kolayca kombinlenebiliyor. Krep ve poliviskon kumaşların ağırlıkta olduğu giysiler pudra, krem, camel tonları, lacivert ve siyahtan oluşuyor, altın detaylarla birleştiriliyor. Detaylarda küçük fiyonk ve bağlamalar, desenlerde çiçek ve puantiyelerle feminen bir Agenda kadını yaratılıyor.

Smokin tarzı takımlar, dökümlü yüksek bel pantolonlar, yüksek bel pilili etek ve elbiseler, gömlek ve bluzlar ile rahat ama şık bir tarz çıkmış ortaya. Bu sene sık sık göreceğimiz kürklü aksesuarlar ve deri eldivenli kombinasyonlar ise çok hoşuma gitti.

Sadece YKM mağazalarında satışa sunulacak olan bu özel koleksiyon, iş kadınlarının her gün ne giysem derdini hafifletecek gibi görünüyor. İşte merak edilen defileden fotoğraflar:)

 

Ebru Şallı ve Demet Şener’de defileyi zevkle izleyen seyirciler arasındaydı..