La Roche-Posay ürün tanıtımından gözlemlerim :)

Yapaylıktan ve kimyasal maddelerden uzaklaşmaya, doğallığa dönüş yoluna geçtiğimiz bu günlerde makyaj malzemelerimizin mineralli olmasına özen gösteriyor, aktarlardan aldığımız yağlarla kırışık ve çatlaklarımızı önlemeye çalışıyoruz.

Peki cildimize kullandığımız nemlendiricileri neye göre seçiyoruz? Nerelerden alıyoruz? Dermatologları sadece sivilce sorunlarımız olduğunda ziyaret etmeye alışmışız biz. Yoksa benim cilt tipim için nasıl bir bakım uygulamalıyım, hangi ürünler cildim için daha sağlıklı diye yurtdışındaki gibi doktor tavsiyesi almaya gerek duymuyoruz çoğumuz. Bir parfümeriye girdiğimizde kuru, karma ya da yağlı cildimize göre bütçemize hangi marka uyuyorsa onu kullanıyoruz.

25.000 dermatolog tarafından tavsiye edilen La Roche-Posay termal suyu içeren ürünleriyle beni çok etkiledi. Ürünlerde koku ve alerjiye neden olan maddeler bulunmuyor. Tüm ürünler en hassas ciltler üzerinde test edildiği için ürünleri korkmadan kullanabiliyorsunuz. Üstelik hamile bayanlar da rahatlıkla kullanabiliyormuş.

La Roche-Posay’in satıldığı eczaneleri görmek için TIK TIK