Doğal formülü ve kalıcı yapısıyla dudak parlatıcılarını tahtından edecek olan lip stain’ler, kozmetik dünyasının son keşiflerinden… Balmumu ve yağdan üretilen, dudakta hem ıslak bir görüntü hem de yapışkan bir doku yaratan dudak parlatıcıları bildiğiniz gibi sürekli tazelenmek ister. Değdiği her yerde iz bırakması da ayrı problem olur. Balmumu yerine su, jel ve bitki özlü yağlardan üretilen lip stain’lerse 18 saate  varan kalıcılığı ve leke bırakmayan formülüyle kadınların yeni gözdesi olacak gibi görünüyor.

Sephora’nın Cream Lip Stain’i de içeriğindeki avokado yağıyla dikkat çekiyor. Rengini uzun süre koruyan Cream Lip Stain, kremsi dokusu sayesinde dudaklara ipeksi bir dokunuş veriyor. Üstelik dudak parlatıcılarına göre daha hafif ve doğal duruyor. Mat ve saten görüntü sağlayan türleri da dahil olmak üzere yedi farklı rengi bulunan Sephora Cream Lip Stain’in etkileyici renkleri çarpıcılığını korurken dudağınızda yumuşaklık ve rahatlık hissediyorsunuz.

Sürdüğünüz anda kuruyor, dudağınızın değdiği yerde iz bırakmıyor ya da dişlerinize geçmiyor. Bu sayede dudağınız üzerindeki yapışkan doku yerine daha sofistike bir görüntü hakim oluyor.. .

Sephora Cream Lip Stain’i 29,50 TL’ye Sephora mağazalarında bulabilirsiniz.