Müzik dünyasının en popüler kadınlarından biri olan Rihanna da kendi parfümünü çıkartan ünlüler arasına girdi! Şarkıları müzik listelerini alt üst ederken, o  yaptığı işlerle ve çekiciğiyle milyonları kendine hayran bırakmaya devam ediyor. 2010 yılı listelerinde rekor kıran Loud albümünün yanı sıra kendi adını taşıyan bir fotoğraf kitabı da çıkaran Rihanna, halen 2012’de vizyona girmesi planlanan filmi, Battleship üzerine çalışıyor.

Bütün bunların yanında Reb’l Fleur adlı parfümünü tanıtan Rihanna, özgün tarzını parfümüne de yansıtıyor. Zarif bir şişe tasarımına sahip olan parfüm için söylenecek ilk şey çok doğal olduğu. Dolgun kırmızı meyvelerden yapılmış, paçuli, amber ve hindistan cevizi aromasının parfüme ne kadar seksi bir hava katacağını tahmin etmesi hiç de zor değil!

Reb’l Fleur’nün bir diğer özelliğiyse hafifliği. Parfümünün, kendi teninin kokusunu ezmesinden hoşlanmayan ve sürdüğü parfüme kendi doğal kokusunu da yansıtmak isteyen Rihanna, doğal güzelliğiyle çarpıcı tarzını birleştiren bir parfüme imza atmış. Hafifliği sayesinde hem gece hem de gündüz kullanılabilecek olan parfümün, bugüne kadar çıkartılmış en iyi “ünlü parfümü” olduğu söyleniyor.

22 Ağustos’tan itibaren Türkiye’de satışa çıkacak olan parfümü Douglas Mağazalarından alabilirsiniz. Parfümlere ek olarak vücut losyonu da bulunuyor.

 

Reb’l Fleur by Rihanna 50 ml spray 89.50 TL, 100 ml spray 104.50 TL.

Size en yakın Douglas Mağazası nerede?