Modanın en büyük alışveriş partisi olarak bilinen Fashion’s Night Out bu sene ikinci kez İstanbul’da! 15 Eylül Perşembe akşamı tüm Kokosh kızlar sokaklara!

Fashion’s Night Out ilk olarak 2009’da New York, Londra, Milano gibi modanın kalbinin attığı şehirlerde düzenlenmişti. Sonraki yıl artık İstanbul’da da düzenlendi de gözümüz gönlümüz şenlendi. Tabii seçilen mekanlar hiç şaşırtmadı; Nişantaşı, Bağdat Caddesi, İstinye Park… Gece yarılarına kadar açık olan onlarca mağaza ve butik arasında açık söylemek gerekirse biraz da başım döndü!

Fashion’s Night Out’un en güzel yanı sadece alışveriş yapıyor olmamız değil aslında. Alışveriş tutkunu olan herkes bu organizasyon sayesinde buluşuyor. Özel etkinliklere katılabilir, stiline hayran olduğunuz ünlülerle tanışabilir, sevdiğiniz modacıdan tavsiyeler alabilirsiniz. Hatta Vogue’un kapağına çıkma şansı bile yakalayabilirsiniz.

Modayı takip eden ve doya doya alışveriş yapmak isteyen bir Kokosh Girl için bundan daha güzel ne olabilir ki!

Şimdilik etkinlik detayları belli değil. Hangi mekan ve markalar destek verecek, hangi ünlüler nerede olacak… En kısa zamanda sitemizde yayınlanacak.