The Marmara Esma Sultan Yalısı, yerli ve yabancı çok sayıda ünlü ismin dünya evine girmek için tercih ettiği mekânların başında geliyor. Yeni evlenecek gelinlerin The Marmara Esma Sultan’ı seçmelerinin bir sebebi daha bulunuyor: Nedime Servisi. Düğün hazırlıklarından düğün sonuna kadar gelinin koruyucu meleği rolünü üstlenen nedimeler sayesinde The Marmara Esma Sultan’da evlenen gelinler kendilerini “Prenses” gibi hissediyor.

Boğaz’a nazır yemyeşil bahçesi, denizden ulaşıma imkân tanıyan iskelesi ile gelin – damat ve davetlilere eşsiz bir gece yaşatan The Marmara Esma Sultan’ın nedime servisi fark yaratıyor. Gelin ve damatla, düğün boyunca ilgilenen nedimeler sayesinde The Marmara Esma Sultan düğünleri stresten uzak, masalsı bir deneyime imza atıyor.

The Marmara Esma Sultan’ın gelinlere hediyesi: Özel Nedime The Marmara Esma Sultan’da evlenen tüm gelinler, düğünden önce gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında nedimeyle tanışıyor. The Marmara Esma Sultan’ın nedimeleri, düğün günü hazırlıklardan düğün sonuna kadar aktif olarak rol alıyor. Gelin ve damadı adeta gölge gibi takip edip, tüm isteklerini anında görerek yerine getiriyor.

Bilgi için The Marmara Esma Sultan: 0 212 334 83 00