Ben bu ayakkabı yüzünden neredeyse nikahımı kaçırıyordum desem inanır mısınız?

Bizde herşey son anda gelişti aslında. Evlenme teklifi, nikah düğün hepsi iki ay içerisinde oldu. Nikahtan birkaç gün önce bu ayakkabıyı gördüm ve onu gördükten sonra başka bir ayakkabıyı beğenmem mümkün değildi. Numaram ellerinde kalmadığı için çok çok acil bir sipariş verildi:) Ayakkabı nikahtan bir gün önce gelecekken, nikahtan 2 saat önce mağazaya geldi. Biz hazırlandık, gelinlik ve damatlıkla koyulduk yola… Mağazada spor ayakkabılarımı çıkartıp o muhteşem ayakkabıları giydikten sonra hazırdım artık.

Diane Lynn bence gelin ayakkabısı için bir numara! Saten olduğundan dolayı ayaklarınızı hiç acıtmıyor ve o topuklarla gece boyunca dans edip benim gibi saatlerce zıp zıp zıplayabiliyorsunuz. En önemlisi ışıl ışıl taşları göz kamaştırıyor. Gelinliğinizin zerafetine zerafet katıyor.

Sizlere sipariş verebileceğiniz bir websitesinin linkini veriyorum. O siteden direk Türkiye’ye bir gönderim yapmıyorlar. Ama aracı siteler var. www.Amerikadaniste.com böyle durumlar için yardımcı olabiliyormuş.

http://www.myglassslipper.com/products2.cfm?id=4685